Centrum fitness

Według badań statystycznych w centrach fitness spędzamy również coraz więcej czasu. Promowany, aktywny i zdrowy tryb życia zachęca do ćwiczenia w miejscach do tego przeznaczonych coraz większą liczbę osób.

Ponieważ ceny karnetów w nowoczesnych klubach fitness mogą kosztować nawet kilkaset złotych, osoby korzystające z ich usług oczekują wysokiej jakości usług. Sprawne urządzenia, czyste szatnie i łazienki, miła obsługa to absolutna podstawa.

Klienci coraz częściej szukają dodatkowych udogodnień. Oprócz kwestii związanych z samą aktywnością fizyczną, do coraz chętniej przyjmowanych usług zaliczyć należy również możliwość dokonania zakupu. Klienci siłowni i centrów fitness bardzo chętnie kupują na miejscu posiłki, napoje, a niekiedy nawet akcesoria przydatne podczas wykonywania ćwiczeń.

Automat sprzedający stanowi w takim przypadku rozwiązanie idealne, dla zdecydowanej większości takich miejsc. Możliwość dokonania szybkiego zakupu w automacie przed lub po treningu stanowi to udogodnienie doceniane przez klientów siłowni na całym świecie.

Zalety maszyn sprzedających dla klientów siłowni

Automat sprzedający to wiele korzyści i ogromne udogodnienie dla ćwiczących. Możliwość indywidualnego dostosowania oferowanej gamy produktów oraz jej ewentualna zmiana stanowi w tym przypadku ogromną zaletę.

Suplementy

W maszynie mogą znaleźć się produkty dostosowane indywidualnie do potrzeb miejsca, w którym się znajdą. Jest to idealny sposób aby oferować klientom przekąski (również ciepłe), napoje energetyczne czy witaminy i suplementy.

Ludzie żyją w ciągłym pośpiechu, a więc bardzo często nie mają czasu na przygotowanie posiłku, do spożycia po treningu lub

Dodatkowo, klienci po wykonanym treningu znacznie chętniej dokonają zakupu napojów izotonicznych czy suplementów regeneracyjnych. wcześniejszy zakup napoju.

W automacie sprzedającym, poza produktami spożywczymi, oferowane mogą być również inne produkty. Ciekawym rozwiązaniem jest wyposażenie maszyny w ręczniki czy kosmetyki.

Warto przemyśleć również możliwość sprzedaży akcesoriów treningowych takich jak rękawiczki czy taśmy do wiązania stawów. Każdemu może zdarzyć się zapomnieć któregoś z tych produktów, a dzięki możliwości zakupu na miejscu, nie będzie konieczna rezygnacja z ćwiczeń.

Możliwość zakupu na miejscu, umożliwia klientom przyjazd do siłowni prosto z pracy czy szkole, bez konieczności wcześniejszej wizyty w domu.

Warto dodać, iż automaty sprzedające mogą być wyposażone w chłodziarki, które niezbędne do sprzedaży niektórych rodzajów produktów.

Zalety automatów sprzedających dla właścicieli siłowni

Satysfakcja klienta to niezwykle istotny element niemalże w każdej branży. Ponieważ wiele centrów fitness otwartych jest przez całą dobę, automaty sprzedające dają możliwość sprzedaży produktów bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. Są zatem również sposobem i możliwością generowania dodatkowych dochodów.

Warto dodać, iż automaty vendingowe zajmują stosunkowo niewielką ilość miejsca, znacznie mniejszą niż tradycyjne stanowisko sprzedażowe i jednocześnie generują znacznie mniejsze koszty.

Szeroki wybór modeli automatów dostępny w firmie Vemat, umożliwia ich wykorzystanie nawet na niewielkiej powierzchni. Jeśli priorytetem jest klimat i wystrój wnętrza, świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości dostosowania wyglądu maszyny.

Asortyment automatów Vemat, uzupełniany jest systematycznie przez naszych doświadczonych pracowników. Dzięki temu każdy z oferowanych produktów będzie zawsze dostępny dla klienta.

Automaty sprzedażowe oferowane przez naszą firmę to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w dużych jak i mniejszych klubach fitness i siłowniach. Stanowią one doskonałe udogodnienie dla klientów oraz pozytywnie wpływają na wizerunek firmy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług naszej firmy. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy naszą ofertę.