Fusy z kawy

Fusy z kawy

Roczne spożycie kawy w Polsce plasuje się na poziomie około 3 kg na osobę. W konsekwencji produkujemy znaczne ilości tzw. fusów, które najczęściej lądują w koszu.

Ciekawe dodatki do kawy

Picie kawy to codzienna rutyna milionów ludzi na świecie jak i w Polsce. Na przestrzeni lat, wymyślono wiele odmian i sposobów parzenia kawy. Najbardziej popularna kawa to nadal ta w wersji czarnej. Często pijana jest również w wersji ze śmietanką. Wymienić można także kilka wersji kawy ze spienionym mlekiem, do której oczywiście można dodawać cukier lub nie.

zdrowa przekąska z automatu

TOP 3 najzdrowszych przekąsek z automatu

Nie da się ukryć, że przekąski dostępne w automatach ze słodyczami nie cieszą się najlepszą sławą. Wszystko przez to, że „gama produktów” dostępna w większości automatów, to przeważnie batoniki, napoje gazowane, słone paluszki oraz inne tego rodzaju produkty, których nie powinno spożywać się w nadmiernej ilości.

nowości

Nowe trendy w branży vendingowej

Branża vendingowa zmienia się dość dynamicznie. Regularnie pojawiają się nowe technologie, pomysły i doniesienia, które po części kształtują nowy wymiar tego biznesu. Wszelkie zmiany mają na celu oczywiście ciągłą poprawę oraz podnoszenie jakości usług vendingowych.