automaty jedzenie

Automaty vendingowe umożliwiające zakup nie tylko napojów ale również jedzenia i przekąsek to stały element naszej oferty. Wszystkie automaty z jedzeniem oraz przekąskami Vemat to nowoczesne urządzenia, wykorzystujące zaawansowaną technologię w procesie przechowywania oraz sprzedaży produktów.

Świeże jedzenie, zimne przekąski i dania gorące

Automat z jedzeniem w przypadku wielu przedsiębiorstw stanowić może doskonałe rozwiązanie, atrakcyjne dla pracowników. Automaty z naszej oferty pozwalają na szybki dostęp do wysokiej jakości produktów spożywczych, posiłków oraz przekąsek.

Do najcześciej wybieranych rozwiązań przez naszych klientów zaliczyć należy świeże kanapki różnego rodzaju (przygotowywane w ten sam dzień). Asortyment automatów sprzedających może zawierać również produkty mleczne, produkty z zakresu fit – sałatki, soki czy batony proteinowe.

Automaty z jedzeniem – nie tylko dla firm

Automaty sprzedające z jedzeniem wykorzystywane są również w centrach handlowych, na dworcach PKP i PKS oraz w urzędach i instytucjach użyteczności publicznej.

Niewątpliwą zaletą naszych maszyn jest niezawodność, wysoka odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz możliwość indywidualnego dostosowania wyglądu automatu. Oferowane automaty stanowią kompleksowe rozwiązanie umożliwiające szybkie i wygodne spożywanie posiłków.

Zadzwoń pod numer +48 61 810 33 46 (wew. 3), aby już dowiedzieć się więcej na temat możliwości skorzystania z automatów sprzedających z jedzeniem. Zapraszamy!