Automaty sprzedające to rozwiązanie kiedy potrzebna jest kawa lub szybka przekąska, ale nie ma czasu, aby kupić je w kawiarni czy sklepie.

Automaty sprzedające naszej firmy wykorzystywane są w miejscach pracy, szkołach, szpitalach i innych obiektach.

Wynajem automatu sprzedającego dla firm
automat sprzedający dla przestrzeni publicznej

Maszyna sprzedająca – wynajem czy zakup?

W większości przypadków współpraca polegająca na wynajmie automatu niesie znacznie więcej korzyści niż jego zakup.

Zakup automatu wiąże się z wysoką ceną urządzenia. Dla większości mniejszych firm, cena automatu sprzedającego stanowi zbyt duży wydatek. Używany kawomat to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. W przypadku maszyn nowych, ceny są jeszcze wyższe.

Warto zauważyć, iż w przypadku dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, z uwagi na liczbę pracowników, zakup jednej maszyny sprzedającej nie jest wystarczający.

Zatem, zarówno w przypadku małych jak i większych firm. najkorzystniejszym rozwiązaniem jest usługa wynajmu maszyny sprzedającej.

Serwis, naprawy i uzupełnienia po naszej stronie

Codzienna praca automatu sprzedającego wiąże się z koniecznością przeprowadzania regularnych prac konserwacyjnych, uzupełnień oraz pojawiających się usterek.

W przypadku tego rodzaju maszyn, konieczny jest stały nadzór oraz sprawna i szybka reakcja w razie pojawienia się problemów.

Usługa wynajmu maszyn vendingowych w naszej firmie to terminowe uzupełnienia asortymentu, regularna konserwacja oraz sprawna obsługa i usuwanie ewentualnych awarii.

Automaty Vemat to nie tylko przekąski

Asortyment każdego automatu może zostać dobrany w sposób indywidualny. Dzierżawca ma zatem możliwość dostosowania oferty sprzedażowej do potrzeb swoich, pracowników oraz klientów.

Rozwiązaniem cieszącym się coraz większą popularnością są automaty z artykułami higienicznymi.

Zobacz również: Maseczkomaty Vemat

Kontakt w sprawie wynajmu automatu