hotel

Długi, dodatkowo opóźniony lot. Po wszystkim, dość długa kolejka do kontroli na lotnisku, a następnie już późnym wieczorem, dojazd do hotelu. Po zameldowaniu się w recepcji, okazuje się, iż restauracja hotelowa jest już zamknięta, a na wyjście do miasta zwyczajnie nie ma juz sił. To scenariusz, który z pewnością spotkał niejednego wczasowicza i nie jedną osobę podróżującą służbowo.

W takiej sytuacji, jedynym sposobem na pozytywne zakończenie ciężkiego dnia, jest tylko stojący w holu lub korytarzu automat sprzedający.

Automat z przekąskami to wciąż świetne rozwiązanie dla hoteli i wszelkiego rodzaju pensjonatów. Dzięki niemu, spędzający w obiekcie noc goście, cieszyć mogą się nieprzerwanym dostępem zarówno do produktów spożywczych i napojów, ale nie tylko.

Nie zawsze mamy ochotę na restaurację

Nawet jeżeli nie jest jeszcze późno, a w pobliżu otwartych jest sporo restauracji, bywa iż goście mają ochotę po prostu kupić szybką, małą przekąskę i udać się do pokoju hotelowego aby odpocząć po długim dniu zwiedzania.

Czasami też, ochota na małą przekąskę przychodzi w środku nocy. Kiedy restauracja hotelowa jest już nieczynna automat sprzedający w hotelu zastępuje poniekąd domową lodówkę. Możliwość zakupu w automacie stanowi bez wątpienia ogromne udogodnienie dla wielu gości hotelowych.

Nie tylko przekąska

Automaty sprzedające Vemat to ogromne możliwości w zakresie dostosowania oferty i asortymentu każdej maszyny. Gama produktów dostępnych w automacie sprzedającym w hotelu, może być bardzo różna. Oprócz przekąsek, bez wątpienia dużym udogodnieniem dla gości hotelowych jest możliwość zakupu w automacie np. produktów pierwszej pomocy tj. plastry, środki dezynfekujące czy kosmetyków tj. krem, pinka do golenia.

Firma Vemat od ponad 25 lat oferuje swoim klientom wszelkiego rodzaju rozwiązania vendingowe. Posiadamy doświadczenie w realizacji różnego rodzaju wdrożeń. Serdecznie zapraszamy do współpracy!